Prof. H.K.L. Thanga [03.08.1971 – 30.06.1973]

Prof. Lalthangfala Sailo [20.07.1973 – 31.05.1985]

Prof. Vara [01.09.1985 – 28.09.1989]

Prof. F. Rongenga [29.09.1989 – 31.12.1994]

Prof. H.K.L. Thanga [01.01.1995 – 21.11.1996]

Prof. L.T. Muana [22.11.1996 – 02.03.1997]

Prof. V. Suakbuanga [03.03. 1997 – 30.11.2010]

Prof. Lalnunmawia [01.12.2010 – 28.02.2018]

Prof. Lalchhanhimi Khiangte [Tenure 01.03.2018 – 28-02-2019]

Prof. P. Lalhmingliana [Tenure from 01.03.2019 – till date.]